Gyöngyvér TakátsKancelaria Rachunkowa Takáts oferuje kompleksową obsługę księgowo – podatkową spółek handlowych, spółek cywilnych jak i jednoosobowej działalności gospodarczej. Prowadzimy księgi rachunkowe jednostek z różnych branż, w tym i firm produkcyjnych lub wykonujących długoterminowe usługi budowlane.

W zakresie rachunkowości i podatków oferujemy:

prowadzenie ksiąg rachunkowych

prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

rozliczenie podatkowe

sporządzanie sprawozdanie finansowego

przygotowanie business planów

przygotowanie różnego rodzaju dokumentacji (m.in. polityki rachunkowości, regulaminu inwentaryzacyjnego, regulacji podróży służbowych)

dostosowanie zakładowego planu kontu dla potrzeb zarządczych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz mając na uwadze fakt, iż najczęstszym problemem we współpracy z tradycyjnym biurem rachunkowym jest konieczność dowozu dokumentów do biura, Kancelaria Rachunkowa Takáts oferuje kilka sposobów dostarczania dokumentów:

Dostarczanie dokumentów do biura osobiście.

Odbiór dokumentów przez biuro osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

Przesyłanie dokumentów do biura w postaci skanów.

Każdorazowo sposób dostarczania dokumentów księgowych jest indywidualnie ustalany z Klientem biura.

Kancelaria Rachunkowa Takáts nie stosuje sztywnego cennika. Opłata za usługi negocjowana jest indywidualnie z każdym Klientem, co pozwala na jej idealne dopasowanie.

Organizacje non-profit

Kancelaria Rachunkowa Takáts specjalizuje się także w obsłudze organizacji non-profit w zakresie księgowości, sporządzania sprawozdania finansowego, rozliczania podatkowego. Oferujemy również przygotowanie wniosków w celu otrzymania dotacji z UE.   

Dla organizacji non-profit oferujemy:

  • kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości zarówno dla organizacji prowadzących jak i nieprowadzących działalności gospodarczej, oraz dla organizacji pożytku publicznego,
  • rozliczanie podatkowe,
  • przygotowanie dokumentacji polityki rachunkowości i innych niezbędnych dokumentacji wewnętrznych.